Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”
W środę, 21 czerwca odbyło się spotkanie, na którym ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie” oraz podsumowano całoroczną działalność Koła Fotograficznego „FLESZ”.Spotkanie, na którym obecna była społeczność szkolna, Pani Dyrektor Magdalena Worek oraz Pani Kierownik Internatu, poprowadził przedstawiciel szkolnego koła fotograficznego – Karol Burczak.














