Ostatnią w tym roku szkolnym wizyta w Mini Zoo
W bieżącym tygodniu grupa miłośników przyrody "Dzięcioły" złozyła ostatnią w tym roku szkolnym wizytę w Mini Zoo. Uczestnicy podziękowali Panu Dyrektorowi Dawidowi Błońskiemu za współpracę, przyrodnicze opowieści i moc dobrych emocji.










