Slide1
Poprzedni slajd
Następny slajd

W KRĘGU TAŃCA 2023

W dniach 11-15 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w projekcie „…w kręgu tańca 2023…” organizowanym przez Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki. Zgrupowanie odbywało się w Integracyjnym Centrum Opieki Wychowania Terapii w Serocku niedaleko Warszawy.

  • Grupa taneczna uczniów naszej szkoły i nauczycielek na warsztatach tanecznych.
    Grupa taneczna uczniów naszej szkoły i nauczycielek na warsztatach tanecznych.
  • Uczniowie i nauczycielki nasze szkoły pozują do zdjęcia w strojach ludowych.
    Uczniowie i nauczycielki nasze szkoły pozują do zdjęcia w strojach ludowych.

Wyjście na tor militarno-survivalowy do Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu

W piątek, 15 września starsi uczniowie naszej szkoły udali się pod opieką pana Artura do Moszczanicy, na nowo otwarty militarno-survivalowy tor przeszkód, gdzie pod czujnym okiem przyjaciela naszej szkoły pana Pawła Żyglińskiego, znanego jako #belfernapetardzie mieli okazję spróbować jak smakuje #życienapelnejpetardzie .

 

  • Uczniowie szkoły branżowej pozują do zdjęcia z belfrem na pełnej petardzie Panem Pawłem Żyglińskim.
    Uczniowie szkoły branżowej pozują do zdjęcia z belfrem na pełnej petardzie Panem Pawłem Żyglińskim.
  • Uczniowie pod okiem trenera wykonują rozgrzewkę.
    Uczniowie pod okiem trenera wykonują rozgrzewkę.
 

Rozstrzygnięcie konkursu "ŁĄKA KWIETNA I JA"

W czasie wakacji ogłosiliśmy konkurs o nazwie „Łąka kwietna i ja". Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przesłać swoją fotografię na tle kwietnej łąki. Otrzymaliśmy 10 prac konkursowych wśród, których wyłoniliśmy pierwsze,drugie i trzecie miejsce.

  • Nagrody w postaci zdjęć w ramkach  dla uczniów w konkursie kwietna łąka.
    Nagrody w postaci zdjęć w ramkach dla uczniów w konkursie kwietna łąka.
  • Uczniowie prezentują swoje zdjęcia na konkurs kwietnia łąka.
    Uczniowie prezentują swoje zdjęcia na konkurs kwietnia łąka.

Przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu "POLSKA KWITNIE"

Uwaga, uwaga❗️
Przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu "POLSKA KWITNIE" ! Konkurs ma na celu:
- zwiększenie bioróżnorodności, poprzez wysiewanie łąk kwietnych na terenie całego kraju
- wdrożenie uczniów do ochrony środowiska przez działanie
- zwiększenie świadomości ekologicznej
Naszą przyrodę szanujemy, kochamy i właśnie dla niej kwietną łąkę zakładamy. Uczniowie ze Szkoły Branżowej mnóstwo pomysłów mają i z wielką ochotą elementy małej architektury łąkowej wykonają.
Zapraszamy do śledzenia naszych działań w social mediach. #PolskaKwitnie #łakikwiatowe

Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

Spacer ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą klas 1 Pb i 3 Pd

Klasy: 1Pb i 3Pd odbyły pierwszy spacer ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą, brzegiem rzeki Koszarawy.

Korzystamy z pięknej, wrześniowej pogody i integrujemy się z nowymi kolegami.

  • Spacer integracyjny brzegiem rzeki Koszarawy w Żywcu.
    Spacer integracyjny brzegiem rzeki Koszarawy w Żywcu.
  • Uczniowie na ścieżce edukacyjnej.
    Uczniowie na ścieżce edukacyjnej.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl