Pierwsze zajęcia z Tenisa Stołowego w ramach Projektu: „Bądź AKTYWNY! 2023”
6 września 2023 r. oficjalnie ruszyły w naszej szkole cykliczne zajęcia z Tenisa Stołowego.
Pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów: Pana Adama Jurasza i Pana Tomasza Miki, mieszana grupa uczniów rozpoczęła intensywne treningi. Warto nadmienić, iż zajęcia odbywać się będą aż 4 razy w tygodniu. Uczniowie już szlifują formę i umiejętności.
#tenisstołowy














