Koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia
Koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia był dla nas niezwykłym wydarzeniem kulturalnym, w którym dane nam było brać udział. Wyjazd był nagrodą dla uczestników WTZ oraz uczestników konkursu ,,UCZEŃ NA MEDAL".













