Wycieczka do Warszawy
W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień- ogłoszenie wyników III edycji konkursu Złote Szkoły NBP. Z tej okazji dnia 30 maja sześcio -osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami wybrała się do Warszawy. Uczniowie wraz z panią Kingą i Karoliną zwiedzali Warszawę - Narodowe Muzeum Techniki, Taras widokowy w Pałacu Kultury, Łazienki Królewskie i Muzeum Kolejnictwa.












