Slide1
Poprzedni slajd
Następny slajd

Wycieczka do Warszawy

W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień- ogłoszenie wyników III edycji konkursu Złote Szkoły NBP. Z tej okazji dnia 30 maja sześcio -osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami wybrała się do Warszawy. Uczniowie wraz z panią Kingą i Karoliną zwiedzali Warszawę - Narodowe Muzeum Techniki, Taras widokowy w Pałacu Kultury, Łazienki Królewskie i Muzeum Kolejnictwa.

  • Dworzec Centarlny w Warszawie.
    Dworzec Centarlny w Warszawie.
  • Pamiątkowe zdjęcie na tle Pałacu Kultury.
    Pamiątkowe zdjęcie na tle Pałacu Kultury.

Wielki sukces na Gali Złotych Szkół w Warszawie

Wielki sukces uczniów naszej szkoły i Nauczycieli! Wygraliśmy!!! Mamy 1 miejsce!

  • Główna nagroda.
    Główna nagroda.
  • Nasi Ambasadorzy w Warszawie.
    Nasi Ambasadorzy w Warszawie.

Spotkanie ze strażakami z OSP z Pewli Ślemieńskiej

Dzisiaj, 29 maja naszą szkołę odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pewli Ślemieńskiej.

  • Pamiątkowe zdjęcie.
    Pamiątkowe zdjęcie.
  • Uczeń w roli strażaka.
    Uczeń w roli strażaka.

Zapraszamy 1 czerwca na imprezę integracyjną z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy 1 czerwca na imprezę integracyjną z okazji Dnia Dziecka

347234347 793872372102060 1199125135219238071 n

Drużyna Słońca NS zdobyła II miejsce w konkursie fotograficznym

Miło nam poinformować, iż nasza Drużyna Słońca NS zdobyła II miejsce w konkursie fotograficznym pt: "Harcerska wiosna". Serdecznie dziękujemy! Czujemy się zaszczyceni!

Zapraszamy do galerii. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl