Nasi uczniowie przyjęli Sakrament Komunii Świętej w Parafii pw. Chrystusa Króla w Żywcu Sporyszu
W dniu 13 maja br. uczniowie naszej szkoły: Dominika, Błażej, Krystian oraz Kacper przyjęli Sakrament Pierwszej Komunii Świętej. dir="auto">Serdecznie dziękujemy ks. Adamowi Proboszczowi Parafii Chrystusa Króla w Żywcu - Sporyszu, ks.Marcinowi za celebrowanie uroczystości.
<











