Egzamin końcowy z Tenisa Stołowego na zakończenie projektu: "SIĘGAMY PO SUKCES. BĄDŹ AKTYWNY"
W dniu 30 marca 2023 r. odbył się w sali gimnastycznej EGZAMIN PRAKTYCZNY z Tenisa Stołowego w ramach realizowanego projektu: "SIĘGAMY PO SUKCES. BĄDŹ AKTYWNY".Komisja w składzie: Pani Dyrektor Ośrodka Magdalena Worek, Pan Adam Jurasz , Pan Tomasz Mikka i Pan Tadeusz Łukańko oceniała umiejętności praktyczne uczniów, zdobyte w trakcie zajęć.










