Żywa lekcja Przyrody w Zielonej Pracowni
13 kwietnia br. w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W Zielonej pracowni odbyła się "Żywa lekcja przyrody", podczas której nasi uczniowie mogli obejrzeć z bliska żywe gady: żółwia lądowego, jaszczurkę i węże. Dzięki panu Maciejowi Kupczakowi mogliśmy podziwiać i dotykać te wyjątkowe zwierzęta oraz dowiedzieć się wielu interesujących i niesamowitych ciekawostek o życiu gadów.











