Slide1
Poprzedni slajd
Następny slajd

Warsztaty kulinarne z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Pewli Ślemieńskiej

W piątek, 10 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Warsztatach Kulinarnych zorganizowanych przez Panie: Monikę, Justynę i Różę oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pewli Ślemieńskiej.

  • Uczestnicy kroją warzywa niezbędne do wykonania sałatki jarzynowej.
    Uczestnicy kroją warzywa niezbędne do wykonania sałatki jarzynowej.
  • Degustacja.
    Degustacja.

Z życia klasy 8

Klasa 8ż pilnie pracuje. Codziennie zdobywamy nowe umiejętności i doskonalimy te, które już posiadamy. Uczymy się współpracy, szacunku i wyrozumiałości.

  • Uczerń prezentuje wykonaną własnoręcznie pracę plastyczną z okazji Dnia Kobiet.
    Uczerń prezentuje wykonaną własnoręcznie pracę plastyczną z okazji Dnia Kobiet.
  • Uczennica pozuje do zdjęcia na tle dekoracji wiosennej w klasie.
    Uczennica pozuje do zdjęcia na tle dekoracji wiosennej w klasie.

Każdy z Nas jest inny, każdy wyjątkowy- to motto naszej klasy. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Cykliczne zajęcia z Tenisa Stołowego

Cykliczne zajęcia z Tenisa Stołowego z trenerami: Panem Adamem Juraszem i Panem Tomaszem Miką rozwijają u uczniów naszej szkoły nie tylko pozytywne, sportowe emocje, ale przede wszystkim doskonalą technikę gry w tenisa, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i ćwiczą spostrzegawczość oraz reflek.

 

 

  • Trening sportowy w ramach zajęć z tenisa stołowego.
    Trening sportowy w ramach zajęć z tenisa stołowego.
  • Rozgrzewka sportowa.
    Rozgrzewka sportowa.

Powstaje Żywa architektura w naszej szkole

Z inicjatywy naszego Stowarzyszenia "Chce się żyć" tworzymy na terenie Ośrodka żywą architekturę. Czekamy na wiosnę, bo ponoć zielone pędy zobaczymy już niebawem.

<
  • Prace przygotowawcze pod żywą architekturę.
    Prace przygotowawcze pod żywą architekturę.
  • Kopuła z gałęzi wierzby syberyjskiej.
    Kopuła z gałęzi wierzby syberyjskiej.

 

Druga debata w ramach programu Złote Szkoły NBP

10 marca odbyła się druga debata szkolna w ramach ogólnopolskiego programu ZŁOTE SZKOŁY NBP.
Tym razem spotkanie odbyło się w formie on-line. Dyskusja była punktowana przez eksperta Panią Ewelinę - absolwentkę Uniwersytetu Ekonomicznego o kierunku RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE.
  • Ambasadorowie Złotych Szkół przed debatą.
    Ambasadorowie Złotych Szkół przed debatą.
  • Debata on line uczniów naszej szkoły z absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego.
    Debata on line uczniów naszej szkoły z absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego.
 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl