Warsztaty kulinarne z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Pewli Ślemieńskiej
W piątek, 10 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Warsztatach Kulinarnych zorganizowanych przez Panie: Monikę, Justynę i Różę oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pewli Ślemieńskiej.















