Mityng lekkoatletyczny - 2023
17 października br. w Bielsku-Wapienicy odbył się mityng lekkoatletyczny - czwórbój LA. Wzięło w nim udział 9 drużyn z Bielska-Białej, Cieszyna, Skoczowa, Czechowic Dziedzic, a także uczniowie z naszego Ośrodka. W silnej konkurencji nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze.












