Lekcja historii w ramach programu Złote szkoły NBP
W ramach #lekcjazekonomia uczniowie wzieli udział w lekcji historii dotyczącej historii pieniądza na świecie. Lekcja była mega ciekawa, a zdobyte wiadomości zostaną z nami na długo!
Dziękujemy Pani Gosi za inspirujące zajęcia













