Wycieczka do "Stajni pod Grojcem"
W dniu 8.05.2024 r. klasy: 8aż, 8bż i 1Pb wybrały się na wycieczkę do "Stajni pod Grojcem" na ognisko integracyjne. Pieczenie kiełbasek, połączone było z zabawami sportowymi, w których uczniowie brali aktywny udział.












