Zajęcia z Tenisa Stołowego w ramach ogólnopolskiego programu pt.:"Jestem Aktywny 2023 "
W dniu dzisiejszym, 17 września br. ruszyły pierwsze zajęcia z Tenisa Stołowego w ramach ogólnopolskiego projektu pt.: "JESTEM AKTYWNY 2023" , współfinansowanego przez PFRON.













