Członkowie szkolnego Koła fotograficznego "Flesz" na plenerze fotograficznym
W środę, tj. 23 października, odbył się na żywieckim Rynku - pierwszy plener fotograficzny, w którym wzięli udział członkowie szkolnego Koła fotograficznego "Flesz" wraz z opiekunkami panią Magdą i Agnieszką.















