Akcja "PODAJ DALEJ" w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu
„Podaj dalej” to motto przewodnie imprezy integracyjnej, która odbyła się w dniu 21 marca w naszej szkole. Ta niezwykła akcja, którą zapoczątkowała firma Instalmax Żywiec - Pod wieżą ciśnień ma zainspirować młodzież i dzieci do czynienia dobra i promowania postaw ekologicznych.











