Wyniki konkursu fotograficznego „ZWIERZAKI– SŁODZIAKI”
We wtorek, tj. 17 czerwca odbyło się spotkanie, na którym podsumowano akcję „WYCHOWAWCY – WYCHOWANKOM” oraz ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „ZWIERZAKI– SŁODZIAKI” . , w którym brali udział uczniowie naszej szkoły oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej.















