60 lat za nami…
Uroczyste obchody 60-lecia powstania Placówki rozpoczęły się dziś o godzinie 11.00.
-
60-lecie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Żywcu - folder. -
Grupa muzyczna wykonuje przygotowany repertuar. -
Przedstawienie o kolorowej szkole w wykonaniu naszej grupy teatralnej KTA. -
Pokaz akrobatyczny naszych uczniów. -
Wręczenie podziękowań dla naszych Sponsorów. -
Podziękowania dla naszych byłych dyrektorów: Pani Anny Syjota, Pani Danuty Midor, Pani Małgorzaty Łoniewskiej. -
Podziękowania dla naszych emerytowanych Nauczycieli.













